<h1>Forklift kiralama</h1>

Gelişen teknolojiyle, iş makinelerinin kullanımının artmasıyla beraber, ağır sanayii faaliyeti ve büyük inşaatlar hızla artmaya başladı. Forklift kiralama hizmeti de buna istinaden ihtiyaç duyulan sektörler arasına girmiş bulunmakta. Forklift bir yada birkaç proje yapımı için satın alınması çok fazla maliyeti olan bir iş makinasıdır.

Eskişehir forklift

Eskisehir forklift

Projelerde anlık olarak kullanılmakta olduğundan dolayı, forklift ile ilgili işlem sona erdiğinde makina boşa çıkacaktır ve yüklü bir yatırım atıl konuma düşmüş olacaktır. Bu sebepten dolayı böyle ihtiyaçlarınız için forklift kiralama hizmeti almak en doğru tercihler arasındadır. Forklift, iş makinasının satın alınmasıyla bitmeyip, operatörün ve tamirat, onarım, bakım gibi ekstra masrafları beraberinde getiren bir iş makinasıdır. Kiralama yöntemiyle ne tamir, bakım, onarımıyla vakit harcarsınız nede operatör masrafına girmiş olursunuz.

Eskişehir forklift kiralama

Eskişehir forklift kiralama

Bütün bunların yanında forklift satın almak yaptığınız işten elde edeceğiniz yüklü miktarda karı ortadan kaldırabileceği gibi, bazı forklift çeşitleri, fiyatları bakımından dolayı belki de zarara girmenize neden olacaktır. Kiralık forklift hizmetinde zaman kaybına neden olabilecek bir kaç faktör den söz edilebilir. Bunların birincisi gerekli kaldırma kapasitesine sahip olan forkliftin makina parkurunda bulunmaması durumunda ortaya çıkacak gecikmeler. Bir diğeri idari sorunlar nedeniyle ortaya çıkabilecek gecikme, üçüncü ise, operatör hatalarından dolayı ortaya çıkabilecek gecikmeler.

Firmamız bütün bu sorunların her birini en ince detaylarına kadar itinayla planlamakta ve müşteri geri dönüşlerine göre değerlendirip, kalite ilkesine göre takip etmekte. Makinalarımız çalışma ortamına geldiklerinde her çalışma saati için bir ücret uygulaya bilmektedir. Bu sık kullanılan fiyatlandırma yöntemidir, bunun yanında çalışma ortamında yatılı olarak kalan operatörler için günlük, haftalık veya aylık ücretlendirme ise farklı bir hesaplama sistemiyle belirlenmekte.

Kiralık forklift, fiyatları belirlenebilmesi için birden fazla faktörü göz önüne alarak ve sizinde çıkarlarınızı gözetip size uygun en düşük maliyeti çıkarıyoruz. Eskişehir‘in devamlı gelişen inşaat ve yapı sektöründe gerek duyulan forkliftlerin miktarıda günden güne artmakta. Her gün başlanan yeni inşaat ve kurulan şantiye alanında lazım olan forkliftleri firmalar kendi olanaklarıyla satın almak yerine kiralamayı tercih etmekte. Bu sebepten geniş araç parkuruna sahip olan firmamız, inşaat ve ilgili diğer bütün sektörlerde kiralık forklift hizmetlerini sunmakta.

Sizden dolayı gelebilecek bütün geri bildirimi özenle değerlendiriyor, bütün sorunuzu itinayla cevaplıyoruz. Verilen Hizmet öncesinde vede sırasında cevap aradığınız tüm sorulara cevap veren ve isteklerinizi ivedilikle çözen operatörlerimiz size en iyi müşteri deneyimini vermek için gerekli olan bilgi ile donatılmış uzman kişilerdir. Forklift kiralama konusunda sizde bizi tercih edin, zamandan ve maliyetten kazanın!!

iletişim: 0541 622 13 55

adres: şirintepe mah. Bursa cad. No:2 d:2 Tepebaşı/Eskişehir 26000