Eskişehir forklift kiralama hizmeti

Eskişehir forklift,

yılların tecrübe birikimiyle vermiş olduğumuz hizmetin önemini bilerek, kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Eskişehir  Forklift kiralama, eskişehir‘de en uygun fiyatlarla yıllardır hizmet vermekte. Bir çok firmanın tercihi olmanın gururuyla 2003 yılından buyana 7/24 hizmet ve uzman operatörlerimiz ile iş makinası kiralama çözümleri üzerinde herzaman çözüm ortağı olma yolunda verilen işlerin en cüzi fiyatlarla ve uzman şekilde sayısız projeleri sorunsuz bir şekilde teslim ettik.

eskişehir forklift

eskişehir forklift

Eskişehir kiralık forklift,

neden eskişehir‘de ilk tercih edilen firma biziz. Bunun cevabı olarak kısaca;
birçok firmanın bizi tercih etmesinin nedeni tabiki ilk olarak kiralama sektöründe en uygun ve ucuz fiyatlarla hızlı, güvenilir ve dürüst çalışma prensibimizdir. İlk kuralımız ise müşterilerimizin bizi sadece kiralama firması olarak değil, çözüm ortağı ve iş ortağı olarak görmelerini sağlamaktır. Bunun gereğini yerine getirmenin kuralı ise. Örneğin bir fabrika taşıma nakil işleminiz var kiralık forklift hizmetinden yararlanmak istiyorsunuz, bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde öncelikle yapacağımız işin keşfini yerinde ücretsiz olarak yapıyoruz, daha sonra gerekli ekipman, eleman, iş makinası tedarikleri hakkında geniş bilgilerle sizleri bilgilendiriyoruz. Böylelikle iş esnasında doğabilecek sorunları en aza indirip zamandan kazanmış oluyorsunuz. Bizi tercih etmenizin bir başka nedeni ise; firmamız bünyesinde bulunan operatörlerin her biri alanında uzman ve gerekli tüm belgelere sahip profesyonel operatörlerdir. Makinalarımızın her biri makina mühendisleri odasından onaylı düzenli periyodik bakımları yapılmış ve iş güvenliği kanununa uygun makinalalardır. İş güvenliği yasası kapsamında bir çok alanda bu belgelerin olması zorunluluğu bulunmakta. Olmadığı taktirde kiraladığınız makinanın sizi bir çok cezaya maruz bırakma durumu söz konusudur.

Eskişehir forklift kiralama

Eskişehir forklift kiralama

Eskişehir forklift kiralama,

sizlerin istekleri doğrultusunda her geçen gün makina parkurunu geliştirmekte ve çeşitli aparatlarla hizmet vermeye 7/24 devam etmektedir. Eskişehir‘de ihtiyacınız olan iş makinası türü ne olursa olsun bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Forklift kiralama, bizim işimiz işi uzmanlara emanet edin zamandan ve maliyetten kazanın.
Forklift kiralama, beko loder kiralama,oto kurtarma, personel yükseltici, vinç, oto kiralama, bobcat kiralama, mini kepçe kiralama, ihtiyaçlarınız için biz 7/24 emrinizdeyiz…
Saray iş makinaları kiralama!
Adres: şirintepe mah. Bursa cad. No:2 d:2 tepebaşı/Eskişehir 26000
İletişim : 05416221355